با سلام مجدد خدمت کاربران عزیز

در این مقاله توضیحی مختصر از برنامه FlashGet و تنظیمات لازم جهت کار مشترکین رپیدباز را ارائه می دهیم.

البته در ابتدا لازم است درباره دانلود منجر IDM عرض شود که بابررسی های انجام شده مشخص شد که این دانلود منجر توانایی آپدیت کردن لینک پرمیوم  را نه برای  رپیدباز بلکه برای هیچ سامانه دیگری ندارد زیرا فقط یک لینک ثابت را برای دانلود در نظر می گیرد و توانایی وصل شدن به سرور و تغییردادن لینک را ندارد و این یکی از ضعف های این دانلود منجر به حساب می آید که به همین دلیل استفاده از آن توصیه نمی شود.توصیه ما استفاده از فلش گت است که امکانات بسیار خوب و مناسبی دارد و نکته جالب درباره سازگاری آن با رپیدباز اینکه هربار که شما نرم افزار را می بندید و باز می کنید لینک پرمیوم جدیدی از رپیدباز برای شما بوجود می آورد.

flashget logo

 مروری بر امکانات فلش گت
برنامه فلش گت دانلود منیجری است که علاوه بر دانلود فایلهای http و ftp که اکثر دانلود منیجر ها پشتیبانی می کنند از تورنت ها و eMule نیز پشتیبانی می کند. تعداد درخواست دانلود موازی آن بسیار مناسب است (تا ۲۰ اتصال همزمان) و قدرت و قابلیتهای دیگری از قبیل زمانبندی دانلود ها و محدودیت سرعت دانلود در زمان های مختلف (زمانیکه می خواهید صفحات اینترنت را باز کنید و غیره) آنرا به دانلود منیجری قدرتمند و کامل تبدیل کرده است.

 بعد از آزمایش های مختلف به کاربران پیشنهاد می شود از این دانلود منیجر استفاده کنند. طبق گزارشاتی که داشتیم اینترنت دانلود منیجر مشکلاتی دارد با لینکها پرمیوم که آنرا پیشنهاد نمی کنیم. نکته ای که ما در اینترنت دانلود منیجر به آن برخوردیم که در مس دانلودر و فلش گت صدق نمی کند، ذخیره آدرس فایل بعد از تبدیل آن به لینک پرمیوم است. یعنی وقتی گزینه Properties را انتخاب می کنید شما لینک اصلی که در هر زمان قابل تبدیل به لینک پرمیوم و ادامه دانلود است را مشاهده نمی کنید و لینک تبدیل شده که زمان آن محدود است را می بینید. این امر موجب می شود که محدودیت زمانی بر روی لینکها برای مشترکین اعمال شود. از دوستان و کاربرانی که از اینترنت دانلود منیجر استفاده می کنند و تنظیماتی جهت رفع این مشکل دارند خواهش می کنیم که آنرا برای ما و استفاده سایر کاربران ارسال کنند.

در حال حاضر هم مس دانلودر و هم فلش گت در آزمایشات انجام گرفته، لینک اصلی را ذخیره می کنند و هر زمان که شما ادامه دانلود را انجام دهید با ارسال نام کاربری و کلمه عبور مشترکین لینک پرمیوم ایجاد کرده و ادامه دانلود شما را می دهند (محدودیت زمانی از لینک برداشته می شود)

ما در آزمایش های خود از نسخه ۱٫۹ که آخرین نسخه این برنامه است استفاده کرده ایم که لینک آن را در اینجا قرار می دهیم:

دانلود فلش گت از سایت رسمی

 

 

تنظیمات فلش گت برای مشترکین رپیدباز
تنظیمات این برنامه خیلی مشابه تنظیمات Mass Downloader است و از این جهت مانند برنامه مس دانلودر نیز عمل می کند.

شما ابتدا باید در تنظیمات پیش فرض دانلود ها نام کاربری و کلمه عبور رپیدباز خود را تنظیم کنید. بدین ترتیب هر زمان که درخواست دانلود جدیدی از رپیدباز به برنامه می رسد، بطور خودکار نام کاربری و کلمه عبور شما را برای سرور رپیدباز ارسال می شود و لینک پرمیوم را برنامه دریافت کرده و دانلود شما را انجام می دهد.

همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می کنید از منوی Tools گزینه Default Download Properties را انتخاب کنید. پنجره ای با همین نام در صفحه شما ظاهرflashget می شود.

طبق تصویر زیر، در این پنجره شما می توانید گزینه Login to server را انتخاب کنید و سپس نام کاربری و کلمه عبور خود در رپیدباز را در جعبه های زیر آن وارد نمایید. flashget

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 از این پس هر زمان که شما درخواست دانلود جدیدی از رپیدباز را به این برنامه انتقال دهید بطور خودکار نام کاربری و کلمه عبور شما به سرور ارسال می شود و لینک پرمیوم دریافت شده دانلود می شود.

 با آرزوی بهترینها برای شما، امیدواریم توضیحات آورده شده مفید واقع شوند.